Година здоров'я вихованців ГПД

 

Година здоров'я вихованців ГПД

 Сприяти активному відпочинку дітей після розумової діяльності, розвивати м'язову систему, покращувати роботу серцево-судинної та дихальної систем, вдосконалювати навики стрибання, метання в ціль тощо. Виховувати кмітливість, спритність, чесність, дружбу, дисциплінованість.











Здоровий спосіб життя.


Якщо ви вирішили змінити своє життя, починайте з самого головного – навчіться вести здоровий спосіб життя. Це непроста, але вдячна справа. Нижче наведені основні принципи здорового способу життя.

 

Крок 1.

Здоровий спосіб життя не можна почати, не проаналізувавши свої звички і уподобання. Потрібно помилитися, що ви хочете змінити в собі, від чого відмовитися, а до чого привчитися. Причому деяким людям потрібно поетапно впроваджувати зміни, а декому кардинально, в один день. Зробіть план, за яким почнете діяти.

 

Крок 2.

Харчуйтесь здоровою їжею. Намагайтеся повністю виключити «бутербродний спосіб життя».  

 По можливості пийте тільки чисту воду. Якщо ви маєте зайву вагу, то варто підібрати для себе дієту, при якій скоротилася кількість споживаних калорій, але ви не відчували себе постійно голодним.

 

Крок 3.

Інтенсивна ходьба не менше 40 хв. В день. Неодмінно виберіть для себе певні фізичні навантаження. Який же здоровий спосіб життя без спорту! Але якщо спорт не став для вас щоденним супутниковим життям, то почати з чого-небудь нескладного. Плавайте, робіть вранці зарядку, багато ходіть.

 

Крок 4.

З шкідливими звичками покінчено. Як банально це не звучить, але здоровий спосіб життя несумісний з курінням, наркотиками і важким вживанням алкоголю. Оберіть для себе прийнятий метод відмовитися від шкідливих звичок. І пам'ятайте, що немає нічого неможливого для цілеспрямованої людини.

 

Крок 5.

Здоровий сон необхідний кожному. Сон – важлива частина нашого життя. Тільки в стані здорового нормального сну правильно відновлюються сили нашого організму. Середньостатичні люди на сон необхідно не менше 8 годин на добу, а деяким людям і більше. Позбавляючи себе кілька годин сну, ми змушуємо наш організм використовувати резервну енергію, яка «приберігається» для екстремальних ситуацій. Витрачаючи її в повсюдному житті ми виявимося слабкими і не готовими впоратися з ситуацією, коли це дійсно буде необхідно.

 

Крок 6.

Прогулянка на свіжому повітрі.

Частіше було на свіжому повітрі, за містом. Віддайте перевагу прогулянці по місту замість поселеньок у клубі. А у вихідні дні робіть прогулянки на велосипеді або пішки.








Немає коментарів:

Дописати коментар